piątek, 26 grudnia 2014

1. urodziny Ugotowanej AniDZIŚ UGOTOWANA ANIA OBCHODZI SWOJE PIERWSZE URODZINY !!!

Kiedy rok temu założyłam tego bloga i postanowiłam jeszcze bardziej skupić się na gotowaniu oraz dzielić się tym ze światem nie sądziłam, że blogowanie aż tak mnie wciągnie..  

Przepisy, które pojawiają się na łamach postów, są ściśle związane z tym co gotuję dla siebie i mojej rodziny. Można zauważyć, że z czasem mój sposób odżywiania uległ zmianie, a  przepisy i potrawy zaczęły ukierunkowywać się na bardziej świadome i zdrowe jedzenie - jest to dopiero początek mojej drogi, ale wciąż pogłębiam wiedzę na temat zdrowego stylu życia, opierając się głównie na tym co jem. A potem staram się to przedstawić w kolejnych postach na blogu.

Na co dzień pracuje jako przedstawiciel handlowy w branży kosmetycznej. Większość czasu spędzam w trasie, przejeżdżając czasami kilkaset kilometrów dziennie. Mój dzień pracy bywa bardzo długi, szczególnie podczas dalszych podróży. Znajomi, znając specyfikę mojej pracy, cały czas pytają, kiedy mam czas na gotowanie, a ja żartując mówię, że gotuję tylko w weekendy ;) Tak na prawdę to w weekendy mam tylko czasami czas na długie posiedzenia w kuchni, ale wtedy staram się nie zmarnować ani minuty, szczególnie jak mam jakiś pomysł lub nowy składnik, który chciałabym przetestować. W tygodniu natomiast jestem mistrzem w przygotowywaniu obiadów/kolacji w 20 minut, ostatnio nawet staram się ograniczać ilość garnków i patelni do minimum, żeby jeszcze bardziej usprawnić sobie to szybkie gotowanie.

Dziękuję wszystkim za komentarze i pozytywne opinie, za to, że zaglądacie i czytacie - to dla mnie bardzo ważne :)

W najbliższym czasie planuję małe zmiany dotyczące estetyki strony i trochę więcej wpisów dotyczących książek o tematyce zdrowego odżywiania, mam już kilka zaległości w tej kategorii, ale mam nadzieję, że szybko to nadrobię.

Na koniec lista 5 najpopularniejszych postów:


Ugotowana Ania jest również na facebooku
oraz instagramie @ugotowanaania
5 komentarzy:

 1. Gratuluję i życzę kolejnych owocnych lat kulinarnego blogowania! :) <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulację !!!!!!

  www. homemade-stories.blogspot.be

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę Ci jak najwięcej wytrwałości w prowadzeniu tej ciekawej strony i masy pomysłów na nowe wpisy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje! I mnóstwa inspiracji na kolejne lata blogowania :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za miłe słowa :)

  OdpowiedzUsuń

Drukowanie