środa, 8 kwietnia 2015

Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską


Dzisiaj chciałam Was zachęcić do zapoznania się z książką Ewy Chodakowskiej.. Pozycja, która w sprzedaży pojawiła się już dawno i pewnie części z Was jest dobrze znana. Dlaczego o niej piszę? Ta książka naprawdę potrafi zmienić życie!

Książka składa się z jadłospisu i treningu na 30 dni. Miesiąc spędzony z Ewą w tej formie całkowicie zmienia podejście do zdrowego i aktywnego trybu życia. A miesiąc to wystarczający czas, aby nabyć pewnych nawyków, które po zakończeniu książki pozostają z nami już na stałe.

Od razu postanowiłam, że nie dam się zwariować i jeśli coś nie do końca będzie mi odpowiadało to po prostu nie będę się zmuszać. Przerobiłam tę książkę już 3 razy i muszę przyznać, że jadłam wszystko, z ewentualnymi drobnymi zmianami w składnikach. Ćwiczenia potrafią dać w kość, ale jest też kilka takich, które bardzo lubię. Efekty po miesiącu pracy to w moim przypadku ok 4 cm mniej w pasie, także warto spróbować :)

Kilka przepisów czy połączeń różnych składników wprowadziłam na stałe do swojego jadłospisu. Jem znacznie więcej warzyw, nawet takich, których kiedyś nigdy nie kupowałam. Nauczyłam się, że obiad nie zawsze musi opierać się o kawał mięsa, a ryby można jeść częściej niż dwa razy w miesiącu.

Jak już wspomniałam książka jest od dawna w sprzedaży, ale chciałam o niej napisać, ponieważ uważam, że jest rewelacyjnym przewodnikiem dla osób, które chcą zmienić swoje życie pod względem żywieniowym oraz sprawnościowym. Książka jest wspaniałym wprowadzeniem do całkowitej rewolucji w życiu. Osobiście, od niej zaczęłam wprowadzać zmiany w swoim życiu, które wciąż postępują. Do dnia dzisiejszego kupuję kolejne książki związane ze zdrowym żywieniem oraz aktywnym stylem życia, wciąż szukam nowych rozwiązać i przepisów, zdobywam wiedzę związaną ze zdrowym odżywianiem, dzięki temu kupuję i jem bardzo świadomie.

Polecam tę książkę wszystkim osobą, które chcą zmienić coś w swoim życiu, ale nie wiedzą od czego zacząć!
1 komentarz:

Drukowanie